97اربعين

97اربعين

گزارش چهارمین دورۀ کارآموزی همراه اول

يکشنبه بیست و هفتم 9 1401

چهارمین دورۀ کارآموزی همراه اول از تیر ماه ۱۴۰۱ شروع شد. در این دوره حدود ۶۹۹۴ درخواست برای ۱۰۲ موقعیت ثبت شد. پس از ارزیابی‌های صورت گرفته، از مجموع درخواست‌ها، ۶۵ نفر از متقاضیان به این دوره راه یافتند. در این دوره کارآموزان در یک فرآیند ۴ ماهه، آموزش‌های لازم را دیدند و در محیط کاری تجربه کسب کردند. تیم کارآموزی آکادمی همراه اول، کارگاه‌های کاربردی و لازم برای کارآموزان طراحی کردنند تا کارآموزان به صورت آکادمیک نیز با مسائل کاری آشنا شوند.

این دوره تا آبان ۱۴۰۱ ادامه داشت. پس از پایان دوره، کارآموزانی که تسهیلگر، ادارۀ مربوط و تیم کارآموزی از فعالیت آن‌ها رضایت داشتند، به خانواده بزرگ همراه اول پیوستند.

در ادامه، توجه شما را به گزارش آماری از شرکت‌کنندگان چهارمین دورۀ کارآموزی همراه اول جلب می‌کنیم.

 

آمار شرکت‌کنندگان چهارمین دورۀ کارآموزی همراه اول

 

در این دوره از کارآموزی همراه اول، ۶۹۹۴ درخواست برای ۱۰۲ موقعیت کارآموزی از طرف متقاضیان ثبت شد.

 

آمار تحصیلی شرکت‌کنندگان چهارمین دورۀ کارآموزی همراه اول

 

برگزیدگان این دورۀ کارآموزی از بین فارغ‌التحصیلان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری بودند. رشتۀ تحصیلی آن‌ها نیز ترکیبی از رشته‌های فنی مهندسی و انسانی بود. آمار دقیق سطح تحصیلات و رشتۀ تحصیلی کارآموزان دورۀ چهارم را می‌توانید در عکس زیر ببینید.📷

 

آمار جنسیتی شرکت‌کنندگان چهارمین دورۀ کارآموزی همراه اول

 

در این دوره رده سنی کارآموزان از ۱۸ تا حدود ۳۲ سال بود. از این ۶۵ نفر کارآموز، حدود ۶۰ درصد از آقایان و باقی از خانم ها بودنند.

آکادمی همراه اول با هدف تربیت، توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی در اکوسیستم دیجیتال در تابستان ۹۹ آغاز به کار کرده‌است. آکادمی به پشتوانهٔ تجربهٔ آموزش و توسعهٔ نیروی انسانی همراه‌اول می‌کوشد نیازهای آموزشی عمومی، تخصصی و شکاف میان تحصیلات آکادمیک و فضای کار را پوشش دهد. این مجموعه در این راستا با همکاری اساتید برجسته کشور، دوره‌های آموزشی با‌کیفیت در حوزه‌های مختلف مثل هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و… تهیه‌کرده‌است. علاوه‌بر‌این برای تقویت مهارت‌های تخصصی بازار‌کار و بهبود رزومه متقاضیان دوره‌های کار‌آموزی را در بخش‌های مختلف همراه‌اول برگزار‌ می‌کند

سخن آخر

چهارمین دورۀ کارآموزی نیز با تلاش تیم کارآموزی آکادمی همراه و با همکاری معاونت‌ها و ادارات مختلف همراه اول و شرکت‌های تابع همراه اول با موفقیت برگزار شد. بعد از گذشت این دورۀ ۴ماهه و با ارزیابی کارآموزان در طول دوره، افراد منتخب به خانواده بزرگ همراه اول راه پیدا کردند. به امید موفقیت برای تمامی کارآموزان، در هر شرکت و جایگاهی.

(0) نظر
X